Prowadzisz hotel i zastanawiasz się, czy warto kupić jacuzzi do hotelu? Dziś bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy odprężenia. Jeśli Twój hotel ma służyć gościom do odpoczynku, warto zainwestować w wannę z hydromasażem. Wiele osób korzysta ze SPA lub aqua parków by móc wygrzać się w takiej wannie. Postaw na hotel z prywatnym mini Spa. W tym artykule powiemy o korzyściach wynikających z kąpieli w jacuzzi.  

Jacuzzi do hotelu – Przyciągnij gości

Czujesz się zmęczony? Marzysz o masażu, relaksie, gorącej kąpieli? Podobnie czują twoi potencjalni goście. Wiele osób, które mają finansowe możliwości, regularnie jeździ do Spa lub na basen, aby móc wygrzać się w wannie z hydromasażem. Jednak wstęp do SPA jest bardzo drogi. Natomiast na basenie nierzadko czeka się w kolejce, aż jacuzzi zrobi się wolne. Taka ilość osób grozi złapaniem grzybicy lub jakiegoś wirusa. Dlatego warto kupić prywatne jacuzzi do hotelu. W zależności od standardów jakie posiadasz, może to być jedna wanna z hydromasażem na cały ośrodek, a może być ich kilka w poszczególnych pokojach. Ta druga opcja jest coraz bardziej popularna. Goście lubią prywatność. Romantyczny pokój dla dwojga, uzupełniony jacuzzi będzie miał ogromne „branie”. Co ważne, jacuzzi nie musi być w środku.

jacuzzi ogrodowe

Jacuzzi ogrodowe – Daj swoim gościom termy

Kto nigdy nie był na termach? Chyba każdy odwiedzający chociażby Zakopane, udaje się na termy. Szczególnie atrakcyjne wydają się zimą. Dlaczego? Wszyscy uwielbiają ten klimat, gdy na zewnątrz – wokół ciebie – panuje minusowa temperatura, leży śnieg, a ty siedzisz w gorącej wodzie podziwiając góry.  Niestety taka atrakcja dostępna jest tylko w niektórych, nielicznych miastach Polski. Dlatego możesz wyjść konkurencji naprzeciw i zapewnić swoim gościom mini termy na własnym, hotelowym podwórku bądź tarasie. Jacuzzi ogrodowe to bardzo kusząca atrakcja zarówno dla par, przyjaciół jak i rodzin z dziećmi.

Jacuzzi – Korzyści zdrowotne

Nie można zapomnieć, iż kąpiel w jacuzzi to nie tylko relaks. Nawet dziesięciominutowa kąpiel znacznie redukuje poziom stresu. Jest też bardzo skuteczna w walce z cellulitem oraz obrzękami nóg. Siła masażera dotlenia nasz organizm, skórę. Przyczynia się także do usuwania toksyn z organizmu. Prowadzisz hotel? Kup wannę z hydromasażem i ciesz się powracającymi gośćmi.